A Szerk. avatar
2025. november 14. /
,

Itt az első előzetese Az ördög pradát visel 2-nek Meryl Streeppel és Anne Hathaway-jel

Visszatér a Miranda Priestly: Megérkezett Az Ördög Pradát visel 2. első előzetese

Újra összeáll a legendás páros: Meryl Streep és Anne Hathaway közös képen tűntek fel a régóta várt Ördög Pradát visel folytatásának első kedvcsináló előzetesében. A két Oscar-díjas színésznő a jövő nyáron érkező The Devil Wears Prada 2 című filmben tér vissza antagonisztikus szerepében.

A 2006-os eredeti vígjáték, amely Lauren Weisberger regényén alapul, világszerte több mint 326 millió dolláros bevételt hozott a mozikban, és később West End musicalt is inspirált. A folytatásban David Frankel rendezi ismét a filmet.

Streep és Hathaway visszatérő szerepekben

Meryl Streep, akit Oscar-díjra jelöltek a zsarnoki magazinszerkesztő, Miranda Priestly szerepéért az eredetiben, 2021-es Ne nézz fel! című filmje óta nem szerepelt a vásznon. Nemrégiben írt alá Sigourney Weaver mellé a Useful Idiots című thriller főszerepére is.

A pároshoz visszatérő szereplőként csatlakozik Emily Blunt és Stanley Tucci is, míg Kenneth Branagh Priestly új férjeként debütál a filmben. A szereplőgárdában feltűnik Simone Ashley, Rachel Bloom és Lucy Liu is, valamint a hírek szerint Lady Gaga és Sydney Sweeney is cameo szerepet vállal.

A történet a magazinipar összeomlására épül

A folytatás középpontjában Priestly áll, aki a magazinipar összeomlásával küzd. Kénytelen hidakat építeni egykori asszisztensével, Emilyvel (Blunt), aki időközben egy luxusmárka és annak hirdetési költségvetésének vezetője lett.

Emily Blunt korábban elmondta, egyikük sem számított az első film meteorszerű sikerére és a nézőkre gyakorolt hatására. Hozzátette, hogy a film mély érzelmi gyökerekkel is rendelkezik számára és Tucci számára, aki később a sógora lett.

Anna Wintour és a forgatási helyszínek

Priestly karakterét széles körben a Vogue korábbi főszerkesztője, Anna Wintour ihlette. Wintour nemrégiben beszélt az eredeti filmről és Streep alakításáról, mondván, hogy sok humor és szellem volt benne, és Streep, Blunt és a többiek is csodálatosak voltak.

A forgatás a fotósok és rajongók figyelmét egyaránt felkeltette, a helyszínek Brooklyntól Milánóig terjedtek.

A film jelentős évet jelent Hathaway számára is, aki David Lowery Mother Mary című drámájában is feltűnik Michaela Coel oldalán, valamint szerepel a Verity című Colleen Hoover-adaptációban Dakota Johnsonnal, a Flowervale Street sci-fi thrillerben Ewan McGregorral és Christopher Nolan Odüsszeia című filmjében Tom Holland és Zendaya mellett.

A The Devil Wears Prada 2 egy folytatásokkal teli nyáron jelenik meg, többek között a Horrorra akadva 6, a Toy Story 5, a Minyonok 3 és a Pókember: Egy vadiúj nap mellett.

Forrás: The Guardian

A legfrissebb filmes cikkek

Megosztás: