+ Képzőművészet

Művészeti ösztöndíj-pályázatot írt ki a Corvin Rajziskola

Keresés a weben

A Corvin Rajziskola több mint 20 éves fennállása óta képzőművészek és designerek generációit nevelte ki és indította el pályáján. Rajz, szobrászat, festészet kurzusainkon művészeti egyetemre készülő hallgatóink folyamatos korrektúra mellett, egyéni tanrend alapján sajátíthatják el az alkotási metódusok elméletét és gyakorlatát. Az alapoktól módszeresen felépített tanrenddel segítjük hallgatóinkat megtalálni egyéni rajzi és festészeti stílusukat, hogy később egyedül is megállják a helyüket a képzőművészet és a design világában. Iskolánk tanárai tapasztalt művészpedagógusok, szakterületükön kiemelkedő alkotók. Hallgatóink minden évben szép eredménnyel nyernek felvételt hazai és nemzetközi egyetemek művészeti szakjaira.

Képzőművészeti Ösztöndíj pályázatunk célja olyan kimagaslóan tehetséges pályakezdő fiatalok felkutatása és támogatása, akiknek az anyagi helyzete nem teszi lehetővé a művészeti képzéseken való részvételt, így hátrányból indulnak a művészeti egyetemek felvételi vizsgáin. Három fiatal tehetségnek biztosítunk ingyenes felkészülési lehetőséget Rajz, Festészet, Szobrászat képzésünkön, négy hónapon keresztül.

Az elmúlt évek ösztöndíjasai között olyan kiemelkedő alkotók voltak, mint Födő Gábor, Vidák Zsolt, Muszka Máté animációs, Dávid Zsófia, Vida Krisztina, Viemann Rozi festőművészek és sokan mások.

I. Ösztöndíj: Heti 4 alkalmas rajzbérlet 4 hónapra (Október-Január) 128.000.-Ft értékben

II. Ösztöndíj: Heti 3 alkalmas rajzbérlet 4 hónapra (Október-Január) 108.000.-Ft értékben

III. Ösztöndíj: Heti 2 alkalmas rajzbérlet 4 hónapra (Október-Január) 96.000.-Ft értékben

A pályázat két fordulós:

I. Forduló: Küldd el pályázati anyagodat 2020. SZEPTEMBER 10-ig a corvinrajziskola@gmail.com-ra, melynek tartalma:
Önéletrajz, Motivációs levél, Elérhetőségek, Tanulmányrajzok (5 db), Kreatív munkák (5 db)
A második fordulóba bekerülő jelentkezőket e-mailben értesítjük.

II. Forduló: Interjú beszélgetés 2020. szeptember 19-én a Corvin rajziskolában
Az interjúra a pályázónak szükséges elhoznia eddigi tanulmányrajzait és kreatív munkáit.
A pályázatot képző- és iparművészek és az iskola művésztanáraiból összeállított zsűri bírálja el.
Az ösztöndíjpályázat nyerteseit iskolánk e-mailben értesíti.

A pályázaton való indulás feltétele, hogy a pályázó az elnyerhető díjakat maradéktalanul felhasználja.

Kattints ide a hozzászóláshoz

Hozzászólás

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

I accept the Privacy Policy

Népszerűek

To Top
rész elé elég egyszer beilleszteni oldalanként -->