+ Színház

Állásokat hirdet a Turay Ida Színház

turay ida színház

A Turay Ida Színház hat különböző munkakörökbe keres munkatársakat

A Turay Ida Színház hat különböző munkakörökbe keres munkatársakat:

Szervezési vezető

A Turay Ida Színház színházi tapasztalattal rendelkező, határozott, területre is kijáró szervezési vezetőt keres. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a titkarsag@turayidaszinhaz.hu email címen lehet.

Jegypénztáros

A Turay Ida Színház színházi tapasztalattal rendelkező, határozott, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, az interticket programját kezelni tudó jegypénztárost keres. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a titkarsag@turayidaszinhaz.hu email címen lehet.

Gazdasági ügyintéző

A Turay Ida Színház pályázatírásban jártas, színházi gyakorlattal és pénzügyi-gazdasági végzettséggel rendelkező munkatársat keres, gazdasági ügyintéző pozícióba.A fényképes, szakmai önéletrajzokat a gazdasagi@turayidaszinhaz.hu címre várjuk!

Művészeti titkár

A Turay Ida Színház színházi tapasztalattal rendelkező, határozott, önállóan és csapatban is dolgozni tudó művészeti titkárt keres. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a titkarsag@turayidaszinhaz.hu email címen lehet.

Hang- és fénytechnikus

A Turay Ida Színház, színházi gyakorlattal rendelkező, hang- és fénytechnikában egyaránt jártas technikust keres. Jelentkezés önéletrajzzal a semen77@gmail.com email címen.

Díszítő

A Turay Ida Színház, színházi gyakorlattal és C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező díszítőt keres. Jelentkezés önéletrajzzal a semen77@gmail.com email címen.

Kattints ide a hozzászóláshoz

Hozzászólás

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

I accept the Privacy Policy

Népszerűek

To Top