+ Színház

Sürgős állásajánlatokkal vár az Operettszínház

operettszínház

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet a színház Énekkarába, Balettkarába, Musical Együttesébe, valamint színházi technikai projektmenedzser és kellékes munkakörbe.

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet a színház Énekkarába:

Színpadilag rátermett, jó mozgáskészségű fiatal hölgyeket 30 éves korig, férfiakat 35 éves korig keresnek tenor, bariton, basszus illetve mezzo, szoprán és alt szólamokba. Az énekesi, színpadi gyakorlat, szakirányú végzettség előny.

A jelentkezni fényképes önéletrajzzal, repertoárral, valamint – ha van – videó-linkkel lehet.

Az esetleges meghallgatásról mindenkit e-mail-ben értesítenek.

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet a színház Balettkarába:

Jelentkezni nőknek és férfiaknak egyaránt 30 éves korig Táncművészeti Főiskolai vagy balett szakirányú szakközép iskolai végzettséggel lehet.

A jelentkezni fényképes önéletrajzzal, valamint – ha van – videó-linkkel lehet.

Az esetleges próbatáncról mindenkit e-mail-ben értesítenek.

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet a színház Musical Együttesébe:

Tánctudással, énekhanggal és színpadi gyakorlattal rendelkező fiatalok jelentkezését, nőknek és férfiaknak egyaránt, 25 éves korig várják.

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet színházi technikai projektmenedzser munkakörbe:

Műszaki végzettségű, angol vagy/és német nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező személyek jelentkezését várják.

Művészeti és kulturális eseményeken, rendezvényeken, színházi előadásokon szerzett technikusi gyakorlat feltétel, vezetői tapasztalat előny.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, referenciákkal, megszerzett gyakorlat leírásával, végzettség igazolásával, motivációs levéllel lehet.

A Budapesti Operettszínház felvételt hirdet kellékes munkakörbe:

Angol/és vagy német nyelvtudással, szakmai gyakorlattal rendelkező személyeket keresnek.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, referenciákkal, megszerzett gyakorlat leírásával lehet.

Jelentkezni minden meghirdetett munkakörbe fényképes önéletrajzzal, referenciákkal, megszerzett gyakorlat leírásával Erdei-Kiss Évánál, az erdei.kiss.eva@operett.hu email-címen lehet.

Jelentkezési határidő: minden pozíció esetében 2015. február 10.

Kattints ide a hozzászóláshoz

Hozzászólás

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

I accept the Privacy Policy

Népszerűek

To Top